Copa do Mundo • Até $1000 de desconto

Toyota
Chery
JETOUR
Geely Auto
BYD
Volkswagen
CHANGAN
Great Wall
MG
Xiaomi Auto
Li Auto
Honda
GlobalnyPolskiopenopenopen
Szukaj

Used Geely Auto Automatic

FiltrReset
Zapisane wyszukiwaniaNEW

Kryteria wyszukiwania i filtrowania można zapisać w celu szybkiego filtrowania jednym kliknięciem. Idź szukać i filtrować pojazdy teraz!

Źródło pojazdu
Make & Model
Make
Dowolny
open
Model
Dowolny
open
Cena (grand)
Dowolny
Filtrowanie cen dotyczy tylko pojazdów typu „ kup teraz ”.
0
5
10
15
20
25
30
35
Dowolny
0
Mfg. Rok
1st Reg. Rok
Mod. Rok
Przebieg (km)
Dowolny
0
20
40
60
80
100
Dowolny
0
Rodzaj paliwa
Stopień stanu
Typ nadwozia
Horsepower (ps)
0-Dowolny
0
200
400
600
800
1000
Dowolny
0
Silnik (L)
0-Dowolny
0
2
4
6
8
10
Dowolny
0
Zasięg pojazdu elektrycznego
Typ baterii
Pojemność baterii
Skrzynia biegów
Napęd pociągu
Kolor zewnętrzny
Fotele
4,737Wyniki
Kup teraz
Used Geely Auto Emgrand X7 Sport 2022 1.8TD DCT Zhiya Trim
KlasaBUsed Geely Auto Emgrand X7 Sport 2022 1.8TD DCT Zhiya Trim
2022.0627,900kmbenzyna
Guazi należący do
Guazi należący do
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Vision S1 2018 1.4T CVT FENGXING Model
KlasaCUsed Geely Auto Vision S1 2018 1.4T CVT FENGXING Model
2019.02130,300kmbenzyna
Guazi należący do
Guazi należący do
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Prestige Version
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Prestige Version
2023.0484,900kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD High-Power Automatic All-Wheel Drive Luxury Version
KlasaCUsed Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD High-Power Automatic All-Wheel Drive Luxury Version
2021.0768,600kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2024 2.0TD High-Power Automatic Two-Wheel Drive Yunqi Version
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2024 2.0TD High-Power Automatic Two-Wheel Drive Yunqi Version
2024.114,400kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Prawie nowy samochód
Prawie nowy samochód
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Emgrand GL 2018 1.4T DCT Prestige Smart Connectivity Version
KlasaBUsed Geely Auto Emgrand GL 2018 1.4T DCT Prestige Smart Connectivity Version
2018.04192,600kmbenzyna
Sprzedawca indywidualny
Sprzedawca indywidualny
Nowo wymienione
Nowo wymienione
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2025 Dongfang Yao 2.0TD Automatic Lanxing Edition
KlasaSUsed Geely Auto Monjaro L 2025 Dongfang Yao 2.0TD Automatic Lanxing Edition
2025.0516,500kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Oryginalna farba
Oryginalna farba
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Smart Luxury Version
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Smart Luxury Version
2022.04103,800kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2024 2.0TD High-Power Automatic Two-Wheel Drive Skyline Edition
KlasaSUsed Geely Auto Monjaro L 2024 2.0TD High-Power Automatic Two-Wheel Drive Skyline Edition
2024.0621,600kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Nowo wymienione
Nowo wymienione
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Oryginalna farba
Oryginalna farba
Kup teraz
Used Geely Auto Coolray 2022 Bin Yue COOL 1.5TD DCT Hot Engine Edition
KlasaBUsed Geely Auto Coolray 2022 Bin Yue COOL 1.5TD DCT Hot Engine Edition
2022.0831,100kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Prestige Version
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Prestige Version
2023.0813,799kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2025 2.0TD Automatic Xingyun Version
KlasaSUsed Geely Auto Monjaro L 2025 2.0TD Automatic Xingyun Version
2025.043,500kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Prawie nowy samochód
Prawie nowy samochód
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Oryginalna farba
Oryginalna farba
Kup teraz
Used Geely Auto FX11 2023 1.5TD DCT Prestige Edition
KlasaDUsed Geely Auto FX11 2023 1.5TD DCT Prestige Edition
2023.0225,200kmbenzyna
Sprzedawca indywidualny
Sprzedawca indywidualny
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Emgrand X7 Sport 2016 1.8TD Automatic All-Wheel-Drive ZhiZun Edition
KlasaCUsed Geely Auto Emgrand X7 Sport 2016 1.8TD Automatic All-Wheel-Drive ZhiZun Edition
2017.09121,100kmbenzyna
Guazi należący do
Guazi należący do
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2022 1.5T Leishen Hi·F Plug-in Hybrid Super Xun
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2022 1.5T Leishen Hi·F Plug-in Hybrid Super Xun
2022.10165,900kmHybryda olejowo-elektryczna
Sprzedawca indywidualny
Sprzedawca indywidualny
Nowo wymienione
Nowo wymienione
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro S 2021 2.0TD DCT Two-Wheel Drive Lightning Edition
KlasaBUsed Geely Auto Monjaro S 2021 2.0TD DCT Two-Wheel Drive Lightning Edition
2022.01146,800kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto icon 2023 1.5TD Star Player
KlasaBUsed Geely Auto icon 2023 1.5TD Star Player
2023.106,800kmbenzyna
Guazi należący do
Guazi należący do
Prawie nowy samochód
Prawie nowy samochód
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Emgrand 2026 Model 4th Generation 4 Millionth Anniversary Edition 1.5L CVT Overdrive Edition
KlasaSUsed Geely Auto Emgrand 2026 Model 4th Generation 4 Millionth Anniversary Edition 1.5L CVT Overdrive Edition
2025.075,699kmbenzyna
Sprzedawca indywidualny
Sprzedawca indywidualny
Nowo wymienione
Nowo wymienione
Prawie nowy samochód
Prawie nowy samochód
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Smart Luxury Version
KlasaAUsed Geely Auto Monjaro L 2021 2.0TD DCT EVO Two-Wheel Drive Smart Luxury Version
2023.0120,300kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Kup teraz
Used Geely Auto Coolray 2021 1.4T DCT Diamond Edition
KlasaCUsed Geely Auto Coolray 2021 1.4T DCT Diamond Edition
2022.0351,200kmbenzyna
Certyfikowany dealer
Certyfikowany dealer
Guazi Inspekcja
Guazi Inspekcja
Online

Dotrzeć do konsultanta ds. Zakupów samochodów

Masz pytania? Po prostu zapytaj. Możesz rozmawiać z nami 24/7.

back-to-top